Piedāvājam tev apmeklēt mūsu tirdzniecības vietu Liepājā. Veikals atrodas vecā divstāvu koka ēkā - kultūras piemineklī. Šeit tev būs iespēja apskatīt mūsu piedāvāto izejmateriālu klāstu kā arī iegādāties Līnas Freimanes darinātos apģērbus un rotas, Lienes Eltermanes ādas izstrādājumus un Zanes Eltermanes māla darinājumus.

Tāpat veikala telpās regulāri tiks rīkotas nelielas izstādītes - dažas glezniņas vai citi mākslas darbi gan no ģimenes fondiem, gan citiem māksliniekiem.

Šī ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas ko iegādāties, bet tomēr vēlas to vispirms apskatīt dzīvē, aptaustīt, piemērīt. Iespēja tikties ar pašiem māksliniekiem, lai veiktu pasūtījumu klātienē.

Gaidīsim tevi ciemos!

Liepāja, Friča Brīvzemnieka iela 58, LV-3401 (Lai apskatītu kartē, spied šeit!)

Darba laiks: P,O,T,C,P 11:00 - 19:00, Sestdienās 11:00 - 15:00, Svētdien brīvs. Jebkurā laikā pēc iepriekšējas vienošanās.

Lai arī mēs ļoti vēlētos tevi satikt mūsu veikaliņa Liepājā, mēs saprotam, ka dēļ vienas nelielas matu rotiņas vai auskaru pārīša speciāli braukt uz Liepāju būtu diezgan neracionāli un dārgi. Vai varbūt tu pat vispār vairs nedzīvo Latvijā. Tieši tāpēc mēs tev piedāvājam iespēju Līnas darinātās rotas iegādāties mūsu interneta galerijā.

Skaistas un kvalitatīvas fotogrāfijas ļaus tev labāk saprast, kura rotiņa vai Līnas veidotais apģērba dizains tieši tevi varētu interesēt. Kad esi izvēlējies, tad atliek vien sazināties ar Līnu, rakstot uz mūsu e-pastu (linagallery.lv@gmail.com) vai zvanot pa tālruni 20031602.

Tāpat šeit tu varēsi apskatīt Līnas jau veidotos tetovējumus - varbūt arī tu vēlies kādu ķermeņa rotājumu ?

Cerams arī tu atradīsi galerijā, ko sev tīkamu. Gaidīsim tavu zvanu!

Mūsu interneta veikaliņš ir attīstījies no neliela hobija, līdz nu jau diezgan ievērojamai interneta tirdzniecības vietnei. Un gluži tāpat kā ar veikaliem jebkur pilsētā - to nekad nevar būt par daudz, jo vienmēr katrā var atrast ko tādu, kas nav kāda citā.

Mēs piedāvājam plašu izejmateriālu klāstu:

  • Auskaru furnitūra
  • Brošu aizmugurītes
  • Lētās Ķīnas stikla sēkliņpērles
  • TOHO kvalitatīvās sēkliņpērles
  • Čehu stikla kristāliņi
  • Ķēdes, stieples un troses
  • Merino vilnas kārsums un zīds
  • Metāla, koka un plastikas dekori
  • Un daudz kas cits ...

Mēs regulāri papildinām savu piedāvājumu, lai tev būtu interesanti šeit atgriezties. Piedāvājam arī lieliskus piegādes noteikumus visā Latvijā un pasaulē.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību - Gustavs un Līna.